Logo firmy

Wózki plaletowe

Oferta » Wózki plaletowe

Wózki paletowe mogą występować jako wózki ręczne lub elektryczne – wyposażone w napęd. Ten model wózków przeznaczony jest do załadunku i rozładunku palet z towarem, a także transportowaniu ich na krótkim dystansie. Wózki paletowe poddawane są dużym obciążeniom i często pracują w trudnych warunkach. Narażone na uderzenia, odarcia oraz jazdę po nierównościach, z czasem mogą wymagać napraw i wymiany części na nowe. Tym wszystkim zajmujemy się w firmie Lubritech, przywracając Państwa wózkom dawną sprawność, jak również sprzedając nowe i używane wózki paletowe.


Jakie rodzaje wózków paletowych naprawiamy?

  • klasyczne wózki paletowe z dwoma widłami,
  • wózki paletowe nożycowe,
  • wózki do przewozu beczek,
  • wózki taczkowe,
  • wózki z napędem elektrycznym.

 

Naprawy wózków paletowych obejmują wszystkie rodzaje uszkodzeń, w tym nieszczelności układów olejowych i systemów smarowania oraz hydraulicznych. Naprawy wykonujemy poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe, pełnowartościowe. Zajmujemy się również naprawą elementów stalowej konstrukcji – pęknięcia i wgniecenia, które mogą osłabiać konstrukcję wózka lub uniemożliwiać jego użytkowanie.


Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług serwisowych, takich jak wymiana oleju, konserwacja połączona z czyszczeniem, smarowaniem i regulacją. W naszej ofercie również naprawa typowych uszkodzeń eksploatacyjnych: wymiana ogumienia (opon i dętek) oraz wymiana rolek jezdnych na nowe. W wózkach elektrycznych zajmujemy się naprawą silników, napędu oraz wymianą uszkodzonych baterii na nowe.

 

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o zalecenia i dokumentację producentów wózków, a także korzystając z bogatego doświadczenia naszej firmy, zdobytego w ciągu wieloletniej, nieprzerwanej działalności na polskim rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa transportowe, magazynowe i logistyczne, mające w użyciu większą liczbę wózków, wymagająca regularnej konserwacji i przeprowadzenia okresowych napraw. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji serwisowej. 

 

 

Logo firmy Toyota Material Handling
Logo firmy Cat
Logo firmy Daewoo
Logo firmy Hyster
Logo firmy Stabau
Logo firmy Cascade
Logo firmy Mitsubishi
Logo firmy Bolzoni Auramo Meyer
Logo firmy BT
Logo firmy Linde
Logo firmy Clark The Forklift
Logo firmy Kaup
Logo firmy Komatsu
Logo firmy Jungheinrich
Logo firmy Kalmar
Logo firmy Doosan
Logo firmy Yale
Logo firmy Still